Меблі для спальні в сучасному стилі

Спальня – особливе місце. Саме тут людина проводить величезну кількість часу, відновлюючи сили, тому дане приміщення повинні бути максимально комфортабельним.

спальня в современном дизайне
Що означає поняття «сучасний стиль для спальні»? Перш за все це місце, де знаходиться невелика кількість деталей, яке максимально сприяє зняттю стресу. Тому більшість сучасних дизайнерів при оформленні кімнати намагається використовувати якомога меншу кількість предметів інтер’єру.

Спальня і мінімалізм

минималистская спальняСпальня – це дуже чуттєве приміщення. Тому перш за все слід приступити до вибору колірної гами. На тональність безпосередньо впливає розмір приміщення. Маленька спальня воліє світлі тони, оскільки вони візуально розширюють простір, тоді як велика спальня може мати у своєму розпорядженні як темними, так і світлими тонами. Також сучасний дизайн за краще використовувати пастельні тони. Художники-проектувальники безпосередньо діє за порадою психологів і вибирають найбільш спокійні кольори, які заспокоюють людську психіку. До таких кольору відносяться: блакитний, фіалковий, пастельно-жовтий, фісташковий і т. Д.

 

Спальня, меблі та матеріали

Дизайнери, які сповідують сучасний мінімалізм, вважають за краще використовувати лаконічну і просту меблі, яка найчастіше зроблена з одноманітного матеріалу. Найчастіше це дерев’яний масив, або ж більш дешеві матеріали, які імітують дерево (ДСП, МДФ). Трохи рідше використовуються такі матеріали як пластик і скло. У більшості випадків вони використовуються у вигляді вставок у великій меблів (шафи, комоди). Також сучасний дизайн передбачає використання скла, як міцний (але холодний і трохи непрактичний) матеріал для меблевої стільниці (комод або тумба, в шафах найчастіше використовується дзеркальна поверхня).

Сучасний стиль – це перш за все простота і природність в зовнішньому вигляді приміщення. В такому випадку спальня виглядає здорово, незвично і стильно, а головне – передбачає до спокою в душі.

Спальня, виконана в сучасному стилі, відмінно поєднується з меблями, яка зроблена з цільного масиву дерева. Даний матеріал дуже міцний і стійкий до зовнішніх впливів. Додатковим плюсом є його повна екологічність. Використання більш дешевих матеріалів, такого як ДСП, може нашкодити вашому здоров’ю, адже з часом він починає виділяти формальдегіди, які погано впливають на організм людини. Дані меблі настільки міцна, що при її придбанні ви можете бути впевнені, що вона послужить ще вашим нащадкам. Однак, цей матеріал є найбільш дорогим з тих, що присутні на ринку.

Якщо вам не по кишені купити меблі і натурального дерева, то ви можете сміливо зупинити свій погляд на предметах інтер’єру з МДФ. При виробництві цього матеріалу використовується мінімальна кількість формальдегідів, тому він відносно екологічний. А облицювання з шпони або зовнішнього лаку робить його стійким до зовнішніх впливів.

Щоб власна спальня повністю відповідала всім вашим потребам, приділіть додаткову увагу таких меблів, як ліжко, диван або крісло. Сучасний дизайнер не використовують оксамит і велюр, які більш доречні в класичному стилі. У мінімалізмі обшивка меблів найчастіше виготовляється з текстильних матеріалів.

Спальня і вибір меблів

Перед тим, як придбати меблі потрібно чітко усвідомити, якими саме предметами інтер’єру ви будете користуватися. Перш за все вибирається ліжко, а вже після можна розглядати можливість покупки другорядних предметів інтер’єру приміщення. Це може бути тумба (одна або дві), комод, шафа або що-небудь зовсім інше. Головне знати міру, оскільки сучасний стиль любить вільний простір.

Ліжко

Будь-яка спальня повинна мати ліжко. Це основний предмет інтер’єру для цієї кімнати. Ліжко, виконана в сучасному стилі, найчастіше зроблена з простого матеріалу, має прямі кути. Також багато моделей забезпечено висувними ящиками. Оскільки ліжко є основним елементом дизайну кімнати, саме від неї повинен відштовхуватися стиль решти меблів. Тому, перед тим як вибрати ліжко, ви повинні чітко усвідомлювати, якого результату хочете досягти.

Шафа

Сучасний стиль не завжди передбачає наявність шафи біля місця для сну. Не у всіх новобудовах спальня має велику площу, проте якщо ви має можливість і бажаєте придбати шафу в спальню, то вас ніхто зупиняти не буде. Для економії місця в приміщенні найчастіше купується шафа-купе. Він дуже зручний у використанні, а також може виконувати роль дзеркала. Ще одним безсумнівним плюсом є те, що сучасний шафа виготовляється в дуже різноманітних стилях. Також ви можете придбати шафу, зроблений на замовлення.

Приліжкова тумба

спальня с прикроватной тумбойСпальня з тумбочки біля тумбойВ невеликій спальні тумба використовується як заміна комода. Найчастіше вони розташовуються по обидва боки від ліжка. А додаткова стільниця дозволить вам тримати всі необхідні