Плюси і мінуси вбудованих меблів на замовлення

Вбудовані меблі практично завжди проводиться на замовлення. Таке рішення дозволяє значно заощадити вільний простір приміщення (наприклад, вибираючи шафа купе в передпокій), також подібний інтер’єр дуже красиво виглядає і підходить підлогу будь-який стиль. Якщо вам здається, що подібний варіант не для вас так, як має дуже високу ціну, то можете розслабитися. Ця стаття переконає вас у зворотному.

Вбудовані меблі на замовлення і її основні переваги

Вбудовані меблі, виготовлені на замовлення, – це дуже практичне рішення. Воно підходить людям, які цінують вільний простір і почуття стилю. Вбудовані меблі має такі переваги:

 • Підгонка. Це основний плюс використання подібних виробів. Корпус без зазору стикується зі стіною. Це дозволяє уникнути скупчення пилу у важкодоступних місцях. Також такі меблі є своєрідним продовженням моноліту стіни, що в свою чергу навіть в наш час виглядає стильно і новаторськи.
 • Дешева ціна. Якщо вам здається, що вбудовані меблі має більш високу ціну, то ви глибоко помиляєтеся. За установку компонентів доведеться розщедриться – це правда, але гроші економляться за рахунок кількість матеріалів, які використовуються в таких виробах. Корпус вбудованої шафи-купе полягає виключно з передньої панелі. Задні панелі, бічні, верхні, нижні – все це не треба в сучасному інтегрованому шафі-купе.
 • Стабільність. Безумовно перевернути стандартний-шафа купе – це дуже рудна завдання, однак і такі курйози траплялися. А ось корпус вбудованої шафи приєднується прямо до стіни, що робить неможливим його падіння.
 • Універсальність. Вбудовані меблі встановлюється практично в будь-яку нішу, оскільки деталі корпуса виготовляються на замовлення.
 • Ергономічність. Шафа-купе, який встановлюється в свою ніші, має набагато більшу місткість ніж стандартний шафа. У ньому відсутні ніжки, збоку, ззаду і верхня панель. Весь вільний простір від підлоги до стелі буде в вашому розташуванні. А ось виріб з повноцінним корпусом за правилами безпеки завжди розміщується на деякій відстані від стіни, що в свою чергу робить непотрібним досить велика кількість вільного простору. Навіть більше, там регулярно буде накопичуватися пил.
 • Звукоізоляція та практичність. Якщо ви не любитель великих приміщень, то вбудовані меблі може виступити в ролі додаткової і дуже практичною стіни. Це дозволяє не тільки додатково заощадити місце при зональному розподілі кімнати, але і забезпечити достатню звукоізоляцію, щоб кожен житель квартири або будинку відчував себе в комфорті.

  Вбудовані меблі і недоліки її використання

  Незважаючи на таку велику кількість переваг, вбудовані меблі має кілька недоліків:

  Незручність при переплануванні. Якщо ви вирішили повністю перепланувати інтер’єр в житло, то вбудована шафа може вам трохи перешкодити. Так як подібна меблі і всі її компоненти виконуються на замовлення, ви зможете перевстановити виріб в ніші з такими ж технічними характеристиками.
  Незручність при переїзді. Причина точно така ж, як і попередньому пункті. Вам доведеться шукати житло з подібною нішею, або розпрощатися цим предметом. Через це подібні вироби не підходять тим, хто знімає квартиру в оренду або часто переїжджає з місця на місце.
  Складність установки. Якщо стандартні меблі при наявності інструкції досить просто зібрати своїми силами, то вбудована зажадає чудеса концентрації навіть від досвідчених майстрів своєї справи.
  Складність демонтажу. Вбудоване виріб встановлюється на року. Воно дуже погано піддається демонтажу. Під час цього процесу деталі конструкції можуть сильно пошкодиться.
  Унікальність деталей. Навіть якщо ви перевстановлюєте подібний виріб в ідентичну нішу, вам доведеться замовити безліч нових деталей, адже компоненти виготовляються з урахуванням кривизни стін у вашому житло.
  Дірки в стіні. При установці вбудованих предметах інтер’єру використовуються величезна кількість дюбелів, що призводить до візуальної непридатності стіни, яка знаходиться за виробом.